Grad Bihać

Potvrđene kandidacijske liste za mjesne zajednice u kojima će se izbori održati 24. aprila 2022. godine

Potvrđene kandidacijske liste za mjesne zajednice u kojima će se izbori održati 24. aprila 2022. godine

OZIMICE 2

1. Hasib (Husein) Sulić

2. Enes (Ibrahim) Delić

3. Sanel (Senahid) Nuhanović

4. Esad (Senad) Hadžiabdić

5. Bekim (Adem) Arifi

6. Suad (Muharem) Balić

7. Saud (Jusuf) Sedić

8. Rifat (Salko) Emrulović

9. Zikrija (Meho) Lonić

10. Hamdija (Fikret) Kasupović

11. Ervin (Muharem) Demirović

12. Haris (Hasan) Babić

13. Armin (Zikrija) Karabegović

14. Vedad (Ibrahim) Mujagić


Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati 

Mjesto održavanja: Prostor mjesne zajednice (Zgrada B9/D4)

-------------------------------------------------------------------------

POKOJ            

1. Amir (Ferid) Korčić

2. Nermin (Himzo) Kolaković

3. Mujo (Husnija) Čataković

4. Aladin (Sukarno) Selimović

5. Muhamed (Mehmed) Bajrić

6. Amir (Ahmet) Zulić

7. Irman (Osme) Rodić

8. Adnana (Ramo) Pandžić

9. Mersad (Ramo) Mujagić

10. Asmir (Mehe) Zulić

11. Safet (Latif) Halavać

12. Ednan (Edin) Okugić

Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati

Mjesto održavanja: Prostor područne škole Pokoj

--------------------------------------------------------------------------

PRITOKA

1. Irfan (Mustafa) Mujanović

2. Sanela (Ibrahim) Ćenanović

3. Husein (Mahmut) Alivuk

4. Nedžad (Husein) Salihović

5. Elvedin (Fadil) Šušnjar

6. Adem (Meho) Šušnjar

7. Rihad (Ale) Veladžić

8. Enes (Huso) Karamanlić

9. Emina (Ahmo) Hrnjica

10. Bahra (Salih) Kučuković 

11. Sead (Hasim) Kličić

Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati 

Mjesto održavanja: Dom mjesne zajednice (Ulica Pritoka bb)

--------------------------------------------------------------------------

RIBIĆ

1. Sakib (Sako) Kurtović

2. Ramzija (Munir) Dedić

3. Anel (Hasan) Hadžić

4. Adema (Samir)Dervišević 

5. Amel (Derviš) Muslić 

6. Senad (Hasan) Piralić

7. Mirsad (Munib) Muminović

8. Izudin (Šemsudin) Dedić 

9. Jasna (Hasan) Kurtović 

10. Jasmin (Sejfudin) Saračević

11. Aldin (Sanel) Kurtagić 

12. Senad (Izet) Selimović

13. Ismar (Osman) Trnjanin

14. Armin (Arif) Balić

Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati 

Mjesto održavanja: Dom mjesne zajednice (Mehmeda Kolakovića bb)

--------------------------------------------------------------------------

RIPAČ 

1. Mirzet (Rinfran) Sagrković

2. Vildana (Mehmed) Talić

3. Amir (Smail) Malkoč

4. Dženana (Sead) Hrnjica

5. Adil (Sulejman) Mušeta 

6. Alan (Sejfulah) Šehić

7. Vahid (Muharem) Talić

8. Alen (Ale) Čirić 

9. Zlatan (Ibrahim) Šarić

10. Suljo (Smail) Hajrulahović

11. Mirsad (Rešid) Hrnjica

12. Refik (Osman) Kadirić

13. Fadil (Munib) Nadarević

14. Mirveta (Fadil) Nadarević

15. Svjetlana (Derviš) Kurbegović        

Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati

Mjesto održavanja: Prostor područne škole Ripač

--------------------------------------------------------------------------

RUŽICA

1. Jasmin (Hasan) Prošić

2. Safet (Husein) Čelebić

3. Elvis (Smail) Ajkić

4. Smail (Hasan) Čaušević

5. Ines (Muharem) Hodžić

6. Elvisa (Šefik) Libić

7. Ermina (Senad) Demirović

8. Hasan (Ramo) Šarić

9. Esad (Bećo) Bećirspahić

10. Mirzet (Husein) Bećirspahić

11. Sead (Ibrahim) Hodžić

12. Feho (Mujaga) Hodžić

13. Nedim (Amsal) Libić

14. Senaid (Safet) Hafurić 

15. Ćamil (Senad) Medanović

16. Adis (Fikret) Varcar

17. Husein (Uzeir) Hodžić

18. Ervin (Ejub) Husić

19. Jasmin (Anes) Pašić

Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati 

Mjesto održavanja: Dom mjesne zajednice ( Ulica Ružičkih branilaca 2)

--------------------------------------------------------------------------

SKOČAJ

1. Stipe (Mile) Prša

2. Kata (Nikole) Dejanović

3. Mate (Zvonko) Šimić

4. Stipe (Ivana) Živković

5. Marija (Zvonka) Čajko

Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati 

Mjesto održavanja: Dom mjesne zajednice (Skočaj bb)

--------------------------------------------------------------------------

SOKOLAC

1. Eladin (Kasim) Žerić

2. Emrah (Ferid) Topić

3. Aldina (Alija) Bašagić

4. Ivica (Mile) Dejanović

5. Semir (Dedo) Topić

6. Ismet (Mehmed) Fazlić

7. Hasan (Zahid) Kurtović

8. Nedžad (Redžo) Jušić

9. Mirsad (Huse) Oračević

10. Nisvet (Ismet) Bulić

11. Enes (Nazif) Žerić

Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati 

Mjesto održavanja: Dom mjesne zajednice (Sokolac bb)

--------------------------------------------------------------------------

SRBLJANI 

1. Nijaz (Adem) Malkoč

2. Selmir (Refik) Dulić

3. Anel (Izet) Alibabić

4. Adnan (Nurija) Jusić

5. Remzo (Rahman) Brkić

6. Kemal (Ismet) Malkoč

7. Arif (Mehmed) Muminović

8. Kasim (Omer) Ibrišimović

9. Šerif (Smajo) Ibrišimović

10. Ramo (Muharem) Dervišević

11. Dževad (Dedo) Jusić

12. Mujo (Ibro) Kurtović 

13. Adna (Semir) Dulić

Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati 

Mjesto održavanja: Dom mjesne zajednice (Srbljani bb)

--------------------------------------------------------------------------

VEDRO POLJE

1. Haris (Sead) Karabegović 

2. Mehmed (Abid) Ćordić

3. Samir (Adem) Lipovača

4. Mladen ( August) Šantić

5. Mate (Franjo) Vuković

6. Milan (Stipe) Jurić

7. Amir (Mehmed) Pečenković

8. Irman (Mehmed) Kudić 

9. Mate (Anto) Šimić

10. Mirko (Mira) Šimić

11. Katarina (Drago) Jurić

12. Damir (Emir) Mujanović

Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati 

Mjesto održavanja: Područna škola Vedro Polje

--------------------------------------------------------------------------

VELIKI LUG

1. Amir (Azem) Kozlica

2. Elvis (Šefik) Dedić

3. Omer (Derviš) Selimović

4. Ferhad (Muharem) Zulić

5. Azem (Adem) Kozlica

6. Adam (Husein) Ćehić

7. Senad (Adem) Dizdarević

8. Isak (Redžo) Kozlica

9. Hasan (Huse) Abdihodžić

10. Fikret (Mahmut) Redžić

11. Mustafa (Juso) Čelebić 

12. Ismar (Ismet) Hodžić

13. Admir (Emir) Vojić

14. Kasim (Ahmet) Vojić

15. Nijaz (Jusuf) Hodžić 

16. Asmir (Pašo) Fileković 

17. Senad (Dedo) Tutić

18. Sandra (Senad) Tutić

19. Selma (Senad) Tutić

Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati 

Mjesto održavanja: Prostor mjesne zajednice (Ulica Branilaca Velikog Luga 34)

-------------------------------------------------------------------------

VELIKO ZALOŽJE

1. Janja (Andža) Gverić

2. Mesud (Sulejman) Gagić

3. Amir (Abdulah) Alibegović

4. Irfan (Munib) Skalić

5. Munib (Hasan) Dulić

6. Elvedin (Elvir) Mešić

7. Omer (Alaga) Mahmutović

8. Husnija (Mehmed) Mahmutović 

9. Muhamed (Adil) Haščić

10. Senad (Hamid) Mahmutović

Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati

Mjesto održavanja: Prostor područne škole Veliko Založje

--------------------------------------------------------------------------

VRSTA

1. Izet (Huse) Selimović

2. Zinet (Zahid) Imširović

3. Mirsad (Alaga) Bašanović

4. Alija (Munir) Rahmanović

5. Bećir (Meho) Imširović

6. Ibro (Mesud) Rekić

7. Atif (Huse) Bašanović

8. Mehmed (Mustafa) Abdijanović

9. Nihad (Šabo) Halilagić

10. Adnan (Halim) Rekić

Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati 

Mjesto održavanja: Dom mjesne zajednice (Vrsta bb) 

--------------------------------------------------------------------------

ZAVALJE 

1. Marko (Mile) Veljača

2. Stjepan (Šimun) Blagović

3. Milan (Blaž) Grgić

4. Martin (Milan) Perišić 

5. Safija (Murat) Budimlić

Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati

Mjesto održavanja: Prostor ambulante MZ Zavalje (Ulica Zavalje)

--------------------------------------------------------------------------

HATINAC 

1. Senad (Bego) Ždralić

2. Asmir (Mesud) Gagić

3. Adnan (Mehmedalija) Amidžić

4. Vesna (Esad) Ždralić

5. Bejza (Osme) Majanović

6. Senka (Sulejman) Kuduzović

7. Enisa (Mujo) Kajtezović

8. Halil (Muhamed) Hadžić

9. Sulejman (Vehbija) Alagić

10. Elvis (Mehmed) Halavać

11. Mirsad ( Fikret) Kasupović

12. Senada ( Isak) Demirović 

13. Mirhad (Mirsad) Pečenković 

14. Haris(Mujo) Harbaš

15. Damir (Meho) Mašić

16. Rebija (Adem) Harbaš

17. Mujo (Husein) Harbaš

Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati 

Mjesto održavanja: Prostor mjesne zajednice ( Ulica Hamze Hume )

--------------------------------------------------------------------------

MZ ŽEGAR

1. Željko (Franjo) Altić

2. Isidora (Zvonko) Ivaniš-Baltić

3. Tomislav ( Marko) Konjević 

4. Vejsil (Mirzet) Beširević

5. Mario (Stipe) Mlinarić

Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati 

Mjesto održavanja: Područna škola Žegar