vijest

IZVJEŠTAJ O REZULTATIMA GLASANJA ZA PREDSJEDNIKE I ČLANOVE SAVJETA MJESNIH ZAJEDNICA

datum objave: 20.12.2017

 IZVJEŠTAJ O REZULTATIMA GLASANJA ZA PREDSJEDNIKE I ČLANOVE SAVJETA MJESNIH ZAJEDNICA

 

 

MZ BAKŠAIŠ

(bira se 7 kandidata)

RB

Ime i prezime kandidata

Predlagač

Broj glasova

1. 

Emir (Sead) Muslić

SDA

216

2. 

Senad (Halid) Vuković Seni

SDA

199

3. 

Zlata (Muhamed) Mazlagić

SDA

193

4. 

Almir (Hajrudin) Alagić Ami

SDA

177

5. 

Emina (Smajo) Alijagić

SDA

160

6. 

Hasnija (Mustafa) Abdulahović Beba

SDA

155

7. 

Asima (Šerif) Musić

SDA

150

8. 

Senad (Muharem) Ramić Ćopo

Nezavisni

117

9. 

Huse (Salko) Ramić

SDP

72

10. 

Sanela (Redžo) Ramić

SDP

58

11. 

Sulejman (Ahmet) Pačić

SDP

56

12. 

Alija (Jusan) Spahić

SDP

52

13. 

Agan (Mujo) Dizdarić

DF

42

14. 

Ljubica (Milan) Ramić 

SDP

41

15. 

Ekrema (Bećo) Muslić

SDP

27

16. 

Samira (Adem) Muslić –Čelebić

SDP

25

 

 

MZ BREKOVICA

(bira se 7 kandidata)

RB

Ime i prezime kandidata

Predlagač

Broj glasova

1. 

Ćehić (Salih) Sead

Nezavisni

248

2. 

Jukić (Šerif) Šefik

Nezavisni

184

3. 

Bosnić (Ramo) Midhad

Nezavisni

177

4. 

Omeradžić (Ferid) Safet

Nezavisni

155

5. 

Abdijanović (Meho) Mirzet

Nezavisni

153

6. 

Bajrić (Sulejman) Nevzeta

Nezavisni

145

7. 

Kahrić (Mustafa) Aladin

Nezavisni

145

8. 

Kadir (Redžo) Majstorović

SDA

132

9. 

Edham (Enver) Mujagić

SDP

110

10. 

Hasan (Bajro) Babić

SDA

93

11. 

Asif (Kasim) Šehić Sifo

SDP

87

12. 

Šemsudin (Redžo) Čaušević Sudo

SDA

82

13. 

Edham (Omer) Arzić Gile

SDA

77

14. 

Elvir (Rifet) Bejtić Eko

SDA

70

15. 

Adis (Mehmed) Hadžić

SDA

58

16. 

Emir (Nazif) Bajrić

SDA

53

17. 

Asim (Rasim) Pjanić

SDP

51

18. 

Fikret (Ibro) Tabaković

SDP

27

19. 

Refik (Hamo) Balić

SDP

27

20. 

Ramiz (Alija)  Nadarević

SDP

20

 

 

MZ CENTAR

(bira se 5 kandidata)

RB

Ime i prezime kandidata

Predlagač

Broj glasova

1. 

Tenzila (Fikret) Skopljak

SDP

140

2. 

Husnija (Sulejman) Malkoč

SDA

99

3. 

Huse (Mujaga) Behrem

SDA

91

4. 

Osman (Fadil) Imamović

SDA

81

5. 

Tofik (Hasan) Blagajčević Bigi

SDP

76

6. 

Jusuf (Salko) Muslić

SDA

75

7. 

Zuhra (Mehmed) Sedić

SDA

72

8. 

Mersada  (Malić) Talakić

SDP

63

9. 

Ferhat (Ibrahim) Mujčić Fićo

SDP

62

10. 

Zumreta (Jusuf) Jogić

SDP

62

11. 

Edin (Ahmet) Lelić

DF

21

 

 

MZ ČAVKIĆI

(bira se 5 kandidata)

RB

Ime i prezime kandidata

Predlagač

Broj glasova

1. 

Indira (Osman) Ćehić

SDA

70

2. 

Zarfin (Redžo) Midžić Zaja

SDA

44

3. 

Suad (Mujo) Fileković

SDA

39

4. 

Muharem (Hasan) Čavkić

SDA

30

5. 

Kasim (Avdo) Ćehić

SDA

17

 

 

MZ DONJE PREKOUNJE

(bira se 5 kandidata)

RB

Ime i prezime kandidata

Predlagač

Broj glasova

1. 

Sabina (Safet) Dervišević

Nezavisni

77

2. 

Kasim (Rasim) Ćurtović

Nezavisni

72

3. 

Toni (Siniša) Harlaher

Nezavisni

67

4. 

Edin (Rasim) Midžić

SDA

63

5. 

Ekrem (Muharem) Iftić Eko

SDP

59

6. 

Mesud (Hase) Midžić  

SDA

58

7. 

Enver (Vehab) Hajrulahović 

SDA

55

8. 

Zekerijah (Muharem) Selimović  Kijo

SDP

55

9. 

Fatima (Derviša) Mehulić 

Nezavisni

53

10. 

Dževad (Mehmed) Kajtazović Džudo

SDP

53

11. 

Izet (Adem) Piralić

SDA

50

12. 

Enisa (Ismet) Fajković

SDA

50

13. 

Bahrudin ( Šerif)  Safić

Nezavisni

44

14. 

Safija (Mustafa) Iftić Ćano 

SDP

38

15. 

Adem (Sead) Kurjaković

SDP

25

16. 

Adis (Mesud) Midžić 

GS

24

17. 

Halid (Ismet) Zjakić

SBB

18

18. 

Ratko (Dušan) Knežević

DF

17

19. 

Enes (Kemal) Hadžić

DF

13

20. 

Aida (Izet) Alijagić

DF

11

21. 

Ale ( Salih) Kosović

DF

8

22. 

Mirel (Mujo) Turnić

GS

5

 

 

MZ GATA

(bira se 5 kandidata)

RB

Ime i prezime kandidata

Predlagač

Broj glasova

1. 

Hasan (Esad) Pašić

ASDA

162

2. 

Ramo (Asim) Delić

ASDA

152

3. 

Adis (Rešid) Keškić

SDA

147

4. 

Elvir (Halil) Šabanagić

ASDA

109

5. 

Aida (Suljo) Balić 

SDA

107

6. 

Amir (Sulejman) Keškić

ASDA

102

7. 

Rasim (Muharem) Mušić Boki

ASDA

101

8. 

Zahid (Huse) Perviz

SDA

96

9. 

Rifet (Šemso) Rekić Cici

SDA

88

10. 

Hasan (Alija) Miskić 

SDA

89

11. 

Sabid (Bešir) Keškić  

SDP

56

12. 

Edham (Mujaga) Fatkić

SDP

29

 

 

MZ GOLUBIĆ

(bira se 5 kandidata)

RB

Ime i prezime kandidata

Predlagač

Broj glasova

1. 

Samir (Jusuf) Dervišević

SDA

176

2. 

Edvin (Nafi) Zuberi 

SDA

136

3. 

Hadis (Samir) Hrustanović

SDA

150

4. 

Jasmin (Osman) Žerić

SDA

118

5. 

Senad (Avdo)  Kurtović

SDA

118

6. 

Aziz (Muho) Džaferović

Nezavisni

85

7. 

Ivica (Stjepan) Tomić

Nezavisni

71

8. 

Besim (Pašo)  Hrustanović

DF

54

9. 

Đemil (Nafi) Zuberi

Nezavisni

32

10. 

Vesna (Jusuf) Dervišević

GS

26

11. 

Fadil (Smail) Memagić

NS

19

12. 

Halid (Smail) Memagić

NS

11

 

 

MZ GORNJE PREKOUNJE

(bira se 7 kandidata)

RB

Ime i prezime kandidata

Predlagač

Broj glasova

1. 

Ermin (Rifet)  Zulić

SBB

112

2. 

Muharem (Šefik) Alagić Haro

SDP

81

3. 

Mehmed (Enver) Mehmedović  Tuti

SDP

65

4. 

Semira (Dedo) Alagić

SDP

59

5. 

Adnan (Sejad) Pečenković

SDP

58

6. 

Osman (Mehmed) Saračević 

SDP

46

7. 

Muhamed (Derviš) Piralić 

Nezavisni

46

8. 

Jasmin (Šemsudin) Smailagić  

Nezavisni

43

9. 

Jasmin (Husein) Hodžić

Nezavisni

43

10. 

Bekir (Bećo) Piralić

SDP

41

11. 

Ismeta ( Hasan) Kapić 

SDP

41

12. 

Jasmin (Ahmet) Huskić

Nezavisni

37

13. 

Sabina (Hasan) Huseinović

NS

37

14. 

Ermin (Mujaga) Lipović

SDA

33

15. 

Husein (Halid) Šumar

Nezavisni

33

16. 

Alen (Ramo)  Kozlica

SDA

28

17. 

Dejan (Goran) Šumar

GS

28

18. 

Aida (Huse) Pečenković    

GS

27

19. 

Asima (Mehmed) Begić

GS

26

20. 

Mustafa (Muho) Abdihodžić

Nezavisni

24

21. 

Subhad (Suad) Šarić

SDA

24

22. 

Zlatan (Redžo) Hrnjica 

SDA

23

23. 

Samir (Bekir) Šehić

SDA

23

24. 

Edita (Ahmet) Čelebić

SBB

22

25. 

Suad (Sadik) Čavkić

SDA

20

26. 

Šerif (Zahid)  Kurjaković 

Nezavisni

21

27. 

Ervin (Nihad) Šarić

GS

18

28. 

Ervin (Kemal) Bajrektarević 

SDA

15

29. 

Elvedin (Zijad) Sedić

GS

12

30. 

Mirsad (Hasan) Jašaragić

SBB

12

31. 

Ejub (Arif) Handukić  

GS

10

32. 

Višnja (Asim) Fejzić

GS

7

 

MZ HARMANI

(bira se 9 kandidata)

RB

Ime i prezime kandidata

Predlagač

Broj glasova

1. 

Dževad (Ibrahim) Harbaš 

SDA

209

2. 

Edin (Ferid) Puškar

ASDA

81

3. 

Rusmir (Amgijad) Behić

SDA

80

4. 

Nihad (Munir) Karabegović

SDP

75

5. 

Admir (Suljo) Mirvić

SDA

72

6. 

Amir (Kasim) Fajić 

SDA

68

7. 

Ervin (Emir) Bunić

SDA

67

8. 

Sanela (Huse) Šarić

SDA

65

9. 

Edhem (Salko) Duraković Edo

SDP

64

10. 

Adela (Sead) Čaušević 

SDA

58

11. 

Marijan (Dujo) Mihić

SDP

57

12. 

Adisa (Semiz) Gradinović

SDA

54

13. 

Edin (Juso) Goretić

SDP

48

14. 

Ibrahim (Sulejman) Cinac

ASDA

47

15. 

Senad (Asim) Draganović

ASDA

46

16. 

Admir (Ahmet)  Čavkić

SDP

45

17. 

Irfan (Mujo) Kuduzović

ASDA

45

18. 

Husein (Zehida) Muhamedagić

SDP

44

19. 

Sedija (Muharem) Dedić

ASDA

43

20. 

Adil (Mahmut) Behrem

SDA

42

21. 

Merima (Safet) Hadžić

ASDA

40

22. 

Amir (Šefik) Mulić 

ASDA

39

23. 

Senad (Fadil) Saračević

ASDA

39

24. 

Dragan (Boško) Vasiljević

NS

24

25. 

Ramo (Hasan) Dizdarić

NS

24

26. 

 Edisa (Enes) Zahić

SBB

12

27. 

Adnan (Izet) Kečanović

SBB

11

28. 

Mirsad (Sulejman) Kozličić 

NS

11

29. 

Behidža (Esad) Džaferbegović

SBB

9

 

 

MZ HATINAC

(bira se 5 kandidata)

RB

Ime i prezime kandidata

Predlagač

Broj glasova

1. 

Sulejman (Vehbija) Alagić  Sula

DF

67

2. 

Mirsad (Fikret) Kasupović  Ćevap

DF

54

3. 

Ekrem (Bego) Smajić

SDP

41

4. 

Halil (Muhamed) Hadžić

SDP

35

5. 

Senka (Sulejman) Kuduzović

SDP

28

6. 

Bejza (Osme) Majanović

SDP

27

7. 

Senad (Ibrahim) Karabegović

SDA

27

8. 

Mirhad (Mirsad) Pečenković

SBB

24

9. 

Husein (Aziz) Kadić 

SDP

21

10. 

Aldin (Firduz) Lipovača

GS

20

11. 

Edi (Irfan) Rekanović

GS

17

12. 

Mirsad (Osman) Pečenković

SBB

15

13. 

Ena (Irfan) Rekanović

GS

14

14. 

Mehmedalija (Muhamed) Amidžić

SDA

13

15. 

 Fadil (Senad) Pečenković

SDA

11

16. 

Lejla (Mujo) Pečenković

SBB

9

17. 

Eldin (Elmir) Rekić

GS

7

 

<

MZ IZAČIĆ

(bira se 7 kandidata)

RB

Ime i prezime kandidata

Predlagač

Broj glasova

1. 

Rasim (Kasim) Islamović Mila

SDA

266

2. 

Šaban (Osman) Bećiraj

SDA

229

3. 

Omer (Mujaga) Balić

SDA

195

4. 

Esmir (Emin) Sušić

SDA

162

5. 

Edvin (Hakija) Sulić

SDA

153

6. 

Suljo (Sulejman) Felić

GS

149

7. 

Safet (Hasan) Bunić

SDA

147

8. 

Mehmed (Hasan) Kasupović

SDA

136

9. 

Nijaz (Muharem) Sušić

GS

118

10. 

Samir (Fehim) Aličić

SDP

113

11. 

Šerif (Ahmo) Rekić

GS

104

12. 

Fikret (Zikerijah) Sušić

GS

 no