obavijest

Raspored održavanja izbora u mjesnim zajednicama

datum objave: 08.12.2017

RASPORED ODRŽAVANJA IZBORA

 Izbori za članove savjeta mjesnih zajednica i predsjednike mjesnih zajednica održat će se dana 16. i 17. decembra 2017. godine u vremenu od 10:00 do 17:00 sati na mjestu i prema rasporedu kako slijedi:

   r/b

Mjesna zajednica

Mjesto održavanja izbora

Datum održavanja izbora

Početak i trajanje izbora

1.

Bakšaiš

Dom Mjesne zajednice

Ul. E. Mulabdića bb.

16.12.2017.

10:00 – 17:00

2.

Brekovica

Prostorije Osnovne škole „Brekovica“

16.12.2017.

10:00 – 17:00

3.

Centar

Prostorije Mjesne zajednice

Ul. Bedem bb

16.12.2017.

10:00 – 17:00

4.

Čavkići

Područna škola  u Čavkićima

16.12.2017.

10:00 – 17:00

5.

Donje Prekounje

Prostorije Osnovne škole “Prekounje“

16.12.2017.

10:00 – 17:00

6.

Gata

Prostorije Osnovne škole  „Gata“

16.12.2017.

10:00 – 17:00

7.

Golubić

Područna škola  u Golubiću

 

16.12.2017.

10:00 – 17:00

8.

Gornje Prekounje

Dom Mjesne zajednice

16.12.2017.

10:00 – 17:00

9.

Harmani

Prostorije Mjesne zajednice

Ul. M.Rizvića br. 1

16.12.2017.

10:00 – 17:00

10.

Hatinac

Prostorije  Mjesne zajednice

Ul. M. Selimovića br. 13

16.12.2017.

10:00 – 17:00

11.

Izačić

Područna škola  u Izačiću

16.12.2017.

10:00 – 17:00

12.

Jezero-Privilica

Prostorije Crvenog križa grada Bihaća

16.12.2017.

10:00 – 17:00

13.

Kamenica

Prostorije Osnovne škole „Kamenica“

16.12.2017.

10:00 – 17:00

14.

Klokot-Papari

Područna škola  u Klokot- Paparima

16.12.2017.

10:00 – 17:00

15.

Kulen Vakuf

Prostorije Osnovne škole

„Kulen-Vakuf“

16.12.2017.

10:00 – 17:00

16.

Luke

Prostorije Mjesne zajednice

Ul. Muhsina Rizvića 1

16.12.2017.

10:00 – 17:00

17.

Mali Lug

Prostorije Mjesne zajednice

Ul. Grmečka br. 1

16.12.2017.

10:00 – 17:00

18.

Martin Brod

Područna škola u Martin Brodu

17.12.2017.

10:00 – 17:00

19.

Orašac

Područna škola u Orašcu

17.12.2017.

10:00 – 17:00

20.

Ozimice I

Prostorije Mjesne zajednice

Ul.H.  K. Prušćaka

17.12.2017.

10:00 – 17:00

21.

Ozimice II

Prostorije Mjesne zajednice

B9/D4

17.12.2017.

10:00 – 17:00

22.

Pokoj

Područna škola u Pokoju

17.12.2017.

10:00 – 17:00

23.

Pritoka

Dom Mjesne zajednice

17.12.2017.

10:00 – 17:00

24.

Ribić

 

Dom Mjesne zajednice

Ul. Mehmeda Kolakovića bb

17.12.2017.

10:00 – 17:00

25.

Ripač

Područna škola u Ripču

17.12.2017.

10:00 – 17:00

26.

Ružica

Dom Mjesne zajednice

Ul. A. Hivzi Bjelavca bb

17.12.2017.

10:00 – 17:00

27.

Skočaj

Prostorije Mjesne zajednice

17.12.2017.

10:00 – 17:00

28.

Sokolac

Dom Mjesne zajednice

17.12.2017.

10:00 – 17:00

29.

Srbljani

Dom Mjesne zajednice

 

17.12.2017.

10:00 – 17:00

30.

Vedro Polje

Područna škola u Vedrom Polju

 

17.12.2017.

10:00 – 17:00

31.

Veliki Lug

Prostorije Mjesne zajednice

Ul. Branilaca Velikog Luga 34

17.12.2017.

10:00 – 17:00

32.

Veliko Založje

Područna škola

17.12.2017.

10:00 – 17:00

33.

Vrsta

Prostorije Mjesne zajednice

17.12.2017.

10:00 – 17:00

34.

Zavalje

Područna škola u Zavaljama

17.12.2017.

10:00 – 17:00

35.

Žegar

Područna škola u Žegaru

17.12.2017.

10:00 – 17:00